Městská knihovna Vrbno pod Pradědem

KNIHOVNA OTEVŘENA od čtvrtka 3. 12. 2020

Datum konání:
3.12.2020

Po týdnu fungování knižního okénka nám umožnil protiepidemický systém PES otevřít také dveře knihovny pro své čtenáře. J Život mezi regály se vrací k tradiční provozní době knihovny.

S ohledem na platná preventivní a hygienická opatření budeme ale fungovat v omezeném režimu:

!!! DODRŽUJET PRAVIDLO 3R:

* ROUŠKA - stup do knihovny je možný pouze se zakrytými ústy a nosem rouškou, tu si po celou dobu pobytu v knihovně nesundávejte.

* RUCE - při vstupu do knihovny použijte dezinfekci, kterou pro vás máme připravenou (najdete ji také v jednotlivých odděleních).

* ROZESTUPY - udržujte bezpečnou vzdálenost min. 2 metry od ostatních návštěvníků knihovny.

!!! RESPEKTUJTE:

* Maximální počet osob v jednotlivých odděleních.

* Pobyt v knihovně omezte na nezbytně nutnou dobu a to i v případě návštěvy veřejného internetu.

* Necítíte-li se fit, zvažte návštěvu knihovny.

* Knihy vám kdykoliv rádi prodloužíme telefonicky na čísle 554 751 649 nebo na knihovna@kiv-vrbno.cz

Přijatá opatření jsou jen drobné nepříjemnosti, které zajistí, aby mohla být knihovna pro vás nadále bezpečným a klidným místem.