Městská knihovna Vrbno pod Pradědem

Úvod > Aktuality > Knihovnický příměstský tábor

Knihovnický příměstský tábor

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, který pořádá Městská knihovna Vrbno? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Tábor je určen pro děti ve věku od 6 do 15 let, a to jak pro registrované uživatele vrbenské knihovny, tak pro ty, kteří naši knihovnu nenavštěvují. Kapacita tábora je omezena maximálním počtem 12 účastníků v jednom turnuse.

Příměstský tábor se uskuteční ve dvou termínech, a to od 11. 7. do 15. 7. 2021 a od 22. 8. do 26. 8. 2022 (každý den v době od 8.00 do 15.30 hodin). Otevření každého turnusu je podmíněno jeho naplněním minimálním počtem 10 účastníků!

Cena za jeden týden (turnus) činí 500 Kč/ účastník. V této částce je zahrnutý oběd, veškerý potřebný výtvarný materiál. V případě středečního celodenního výletu nebude zajištěn oběd a dítě musí mít s sebou vlastní svačinu.

Pro bližší informace a přihlašování dětí se obraťte osobně na knihovnice, telefonicky na číslech 554 751 649, popř. 732 721 006 nebo e-mailem knihovna@kiv-vrbno.cz.

Knihovnický příměstský tábor.jpg

Přihlášky podávejte nejpozději do 30. 6. 2022.

Dokumenty ke stažení:

- podrobné informace (PDF)

- přihláška (PDF)

- prohlášení o bezinfekčnosti (PDF)